Logopeda dziecięcy


Pomagamy sięgnąć słów.

W naszej placówce oferujemy opiekę logopedyczną dla dzieci od 1 roku życia. W trakcie wizyty diagnostycznej zapytamy o rozwój dziecka, ewentualne problemy zdrowotne oraz wyniki konsultacji z innymi specjalistami. Warto mieć na tym spotkaniu książeczkę zdrowia dziecka.

Uważamy, że sukces w terapii opiera się na zbudowaniu dobrej relacji terapeutycznej - współpracy, zaufania i dobrej komunikacji. Dlatego też, diagnozę dziecka rozpoczniemy od wspólnej zabawy z nim, obserwacji jego umiejętności i preferencji. W razie potrzeby użyjemy standaryzowanych narzędzi do diagnozowania umiejętności komunikacyjnych dziecka. Następnie terapeuta przedstawi Państwu wyniki diagnozy oraz plan terapii. To również dobry moment na zadawanie pytań terapeucie.

Kiedy należy zwrócić się po pomoc do logopedy?

Do logopedy należy zgłosić się przede wszystkim, gdy:
  • nie obserwują Państwo u dziecka oczekiwanego rozwoju mowy,
  • obserwujecie nieprawidłowa wymowę poszczególnych głosek,
  • u dziecka pojawia się niepłynność w mówieniu (jąkanie),
  • w sytuacjach społecznych dziecko milknie (mutyzm).

WARTO ZWRÓCIĆ SIĘ DO NAS

Indywidualne podejście do małego pacjenta

W Mili Moi personel z radością przywita każdą rodzinę i dziecko. Oferujemy profesjonalną pomoc i troskliwą terapeutyczną opiekę dzieciom z zaburzeniami mowy, natury psychicznej czy neurologicznej. Znajdziecie Państwo tutaj przyjazne dzieciom przestrzenie, sprzęty terapeutyczne, a wszystko zaprojektowane tak, aby zaspokoić indywidualne potrzeby każdego małego pacjenta.

Serdecznie zapraszamy.

Miła i pogodna obsługa

Darmowy parking

Dobra lokalizacja w centrum Krakowa

Ułatwienia środowiskowe i brak barier architektonicznych

Napisz do nas

Zadbaj zdrowie i przyszłość
swoich najmilszych


Jesteśmy do Państwa dyspozycji.Napisz do nas